Przejdź do treści

Oferta 2023/2024

So Story czyli co?

Reportaż oparty na emocjach, ujęty w świetnie skomponowanych kadrach. Mój reportaż to uchwycenie wszystkich głównych wydarzeń, ale też nieustanne wyszukiwanie momentów które stanowią tło, opowiadają o wydarzeniu w sposób pośredni, są drobnymi gestami.

IMG-327
IMG-411

Luz blues dla Was. Daje Wam przestrzeń i wolną rękę abyście przeżywali dzień Waszego ślubu po swojemu. Zamiast ustawiania Was w sztywnych pozach staram się łapać chwile, które się dzieją. To ja się dostosuję do Waszego planu tego dnia. 

Słyszę niemal od każdej pary, że to co we mnie bardzo doceniają to poczucie komfortu i brak stresu. 

IMG-474
IMG-320

Piękne sesje portretowe. Moim celem jest wyjść z każdego zlecenia również z bardzo dobrą fotografią portretową. Jeśli nie umiecie pozować to zdajcie się na mnie! Poprowadzę Was tak że będziecie wyglądać dobrze ale nie sztywno!

Mój obiektyw Was polubi – nie wierzę w niefotogeniczność. Każdy może wyjść dobrze na zdjęciach i dowiodłem tego niejednej parze która nie lubiła zdjęć.

Plener-3
IMG-220

Profesjonalizm i doświadczenie. Fotografuję od ponad 10 lat. Od 4 lat pracuję jako wykładowca w Akademii Fotografii i prowadzę warsztaty.

Zawsze mam przy sobie zapasowy sprzęt gotowy do użycia na wypadek awarii. Surowe zdjęcia są przechowywane na co najmniej 2 dyskach.

Postprodukcja w ciepłych tonach. Ma być kolorowo ale przyjemnie dla oka. Bez przesadnego nasycenia. Lekko, matowo, analogowo. Czasem będzie czarno-biało.

IMG_270
IMG-287

Na weselu kontroluję warunki oświetleniowe używając własnych lamp błyskowych. Pozwala  to na zachowanie klimatu wnętrz w których odbywa się Wasza uroczystość. Nie straszny mi dym, ciemne sale i nietypowe światło od zespołu.

Co oferujemy?

Posiadam jedną ofertę, którą można wzbogacić w zależności od Waszych potrzeb i oczekiwań. Została stworzona na podstawie kilkuletniego doświadczenia w branży i widzę, że ludzie którzy z nami współpracują są z niej zadowoleni. 

300 fotografii poddanych obróbce graficznej

drewniany pendrive w eleganckim pudełku

galeria internetowa dla gości

sesja plenerowa w dniu ślubu

praca fotografa od przygotowań do oczepin (do 14h)

dojazd do 50km od Krakowa

gotowy materiał do 90 dni od ostatnich zdjęć

Cena: 4 000 zł

Plener-7

Dodatki do oferty

Dodatkowa godzina pracy w dniu ślubu – 200 zł

Dodatkowe 100 zdjęć – 500 zł

Otrzymanie wszystkich nieobrobionych zdjęć w formacie jpg – 1000 zł

Album 30 x 30 cm z grubymi kartami + projekt – od 500 zł

Fotoksiążka + projekt – od 400 zł

Sesje plenerowe

Moją specjalnością i wisienką na torcie w pamiątce ze ślubu są sesje poślubne. Mogą się odbywać w pięknych wnętrzach, okolicznościach przyrody lub w centrum miasta. W tej kwestii możecie w pełni liczyć na moje wsparcie. Mam wiele propozycji miejsc w zależności od klimatu. 

Sesja ślubna 800 zł

do 2h sesji w innym dniu - 30 zdjęć cyfrowych - do 50 km od Krakowa

Plener-25

Sesja narzeczeńska 600 zł

do 2h sesji - 30 zdjęć cyfrowych - do 50 km od Krakowa

Narzeczeni-22

Sesja ślubna w górach 1200 zł

do 6h sesji z dotarciem na punkt widokowy - 30 zdjęć cyfrowych - Bieszczady / Tatry

IMG-22

Zarezerwuj termin swojego ślubu

So Story


Adrian Gliński

515 324 472