Kim jestem?

Mam na imię Adrian. Mieszkam na co dzień w Krakowie. Jestem młodym mężem i tatą. Fotografią zajmuję się ponad 10 lat. Prowadzę też kursy fotograficzne w Akademii Fotografii w Krakowie. Mam niezaspokojoną naturę małego odkrywcy, więc bardzo lubię podróżować po nieznanych szlakach. 

Reportaż ślubny. 

Staram się opowiedzieć o nim w sposób bardziej narracyjny. Fotografuję wszystko co może być ważne w oddaniu klimatu wydarzenia. Skupiam się na ludziach, portretach, ich reakcjach i naturalności. Zdarzy mi się ustawiać ludzi przy zdjęciach grupowych ale poza tym momentem chcę fotografować wydarzenia takimi jakie są. Bez scenariusza i mojej ingerencji w wydarzenie. Nawet plenery bardziej przypominają spacer z fotografem niż ustawianą sesję. I wierzcie mi – wtedy jest najpiękniej. 

Fotografia dla mnie.

Inspiruje się klasyczną fotografią reportażową, w której ważne są momenty, emocje i dobra kompozycja oraz fotografią artystyczną, która kładzie nacisk na poetykę i oświetlenie. Czasem wykonuję zdjęcia aparatami na film i pewne cechy fotografii analogowej do dziś przejawiają się w moich pracach. W wolnym czasie zajmuję się fotografią dokumentalną. Moje prace można zobaczyć na stronie: 
www.adrianglinski.com

So Story

Adrian Gliński
515324472
kontakt@sostory.pl